Kalıcı vajina daraltma

Vajina daraltma ameliyatı
Kalıcı vajina daraltma ameliyatı lafta kalmasın gerçekten kalıcı olsun diyenleri duyar gibiyim. Gerçektende ülkenin çeşitli illerinde veya çeşitli sağlık kuruluşlarında vajina daraltma ( vajinoplasti ) operasyonu geçiripte 6 ay gibi kısa bir süre sonra cinsel ilişkide aşırı ıslaklık, hava giriş çıkışına bağlı anormal seslerle ilgili şikayetlerin geri gelmesi birçok vajina daraltma yorumuna konu olabiliyor. Peki gerçekten kalıcı vajina daraltma yapmak için ne yapmak lazım, ameliyat metodumuz nasıl olmalı dersiniz ? Yani yapılan ameliyatın cinsel yaşantıdaki olumlu etkilerini aylarla kısıtlanmış bir zaman periyodunda değil, aktif cinsel yaşantının devam ettiği tüm zamanlarda sağlayabilmek için hangi yolu izlemek gerekir ?

Vajina daraltma ameliyatı konusunda daha kesin bilgiler, güncel fiyatlar, indirimler, ameliyat öncesi ve sonrası tüm bilgiler için bu konuda oldukça popüler olan Op. Dr. Turgay Karakaya'nın asistanı ile WhatsApp üzerinden buraya tıklayarak yazışabilirsiniz : 0532 221 3007 veya arayabilirsiniz. 
  Kalıcı vajina daraltma ameliyatı yapan örnek doktorlar için tıklayınız.

Gerçek anlamda cerrahi vajina daraltma ameliyatı artık günümüzde daha az yapılan bir müdahale haline geldi, onun yerine çok daha kolay bir uygulama olan lazerle vajina daraltma uygulanabiliyor, ama lazer cihazı daraltma işlemini vajinal dokuya ısı uygulayarak yani yakarak yaptığı için yanık izleri kalabiliyor ve kadifemsi yumuşaklıkta olan vajina içi mukoza ( vajina içini döşeyen epitelyel doku ) sertleşerek pütür pütür bir his verebiliyor. Ameliyatı basitleştirmek doktor açısından uygulamayı çok daha kolay ve kısa sürede biter hale getirmekle birlikte hastanın cinsel konforunun olumsuz etkileyebiliyor, ayrıca 6 ay gibi bir süre sonra yanık sebebi ile geçici olarak büzülmüş vajina iç lümeni yeniden gevşemeye ve eski genişliğine geri dönmeye başlayabiliyor. Buna karşılık gerçek cerrahi ameliyatta vajinada bollaşma oluşturan kısımlar kesilerek atılıyor ve böylece yeniden genişleme ihtimali pek kalmıyor, ayrıca vajina iç dokusundan herhangi bir termal etki olmadığı için kadifemsi yapıda bozulmada olmuyor. Kısaca kalıcı vajina daraltma yapabilmek için gerçek cerrahi metodu uygulamak gerekir, işi kısa yolda bitiren pratik uygulamalı yöntemler zamanla etkisini yitirdiği gibi hayat boyu cinsel ilişkide sıkıntı oluşturacak yan etkilerede yol açabiliyor.

=== VAJİNA DARALTMA AMELİYAT YORUMLARI ===

Vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır ?

Lokal anestezi altında yaklaşık 40 dakika süren bir cerrahi müdahaledir, vajinal muayenede tespit edilen genişleme noktaları üzerinden kalıcı daraltma sağlanır. Duruma ve ihtiyaca göre vajinal kanal boydan boya veya kısmen daraltılabilir. Ameliyattan sonra yürüyüp gidebilirsiniz, seyahat etmenizde sakınca olmaz veya iş hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Vajina daraltma ameliyatı fiyatları 

Kesin olarak belirlenmiş ve belli kurallara bağlanmış bir vajina daraltma fiyatı bulmanız mümkün olmayacaktır, bu ameliyatları yapan her jinekolog kendi fiyatını belirler, dolayısı ile farklı ameliyat ücretleri ile karşılaşabilirsiniz, tabiki bu maliyetler enflasyon ve mali piyasa şartlarına görede sürekli değişebilmektedir. .

VAJİNA DARALTMA AMELİYATI YORUMLARI - FORUM

Bu blogdaki popüler yayınlar

Vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsellik

Vajina daraltma ameliyatı video izle

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.