Vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsellik

Vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsellik adına söyleyecek çok şey var, bu konuda yoğun soru alıyorum, öncelikle merak edilen vajinoplasti ameliyatından kaç gün sonra cinsel ilişkiye girilebilir, iyileşme süreci en az kaç gün alır, vajina daraltma ameliyatından sonra normal doğum yapabilir miyim gibi olanlardır, bunla paralel olarakta vajina daraltma ameliyatı sonrası iyileşme sürecinde nelere dikkat etmek şarttır? vajina daraltma ameliyatı olanların yorumlarında genelde ameliyat sonrası yeniden cinsel hayata geri dönüşle ilgili endişelere neden sıkça yer verilir,  normal şartlarda vajina daraltma ameliyatı kaç günde iyileşir, iyileşme sürecinse pansuman yapmaya gerek var mıdır ?  internette vajina daraltma yaptıranların yorumlarına hangi siteden ulaşabilirim,  benim düşündüğüm doktora vajina daraltma ameliyatı yaptıran varmı, sonuçlar nasıldır,  vajina daraltma ameliyatı kadınlar kulübü forumunda hangi yorumları dikkate almalıyım,  lazerle vajina daraltma sonrası yeniden gevşeme neden meydana gelir ? Kısa bilgiler halinde hepsine yanıt veriyorum okumayı bırakmayınız.

Vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsel ilişkiye girmek için en az 1 ay beklemek gerekir, bu süre içinde ameliyatta kullanılan tüm ameliyat ipliklerinin doku sıvılarından kendiliğinden erimeleri, kesilen dokuların birbirine kaynayarak organize olması, vajinayı saran kas dokusunun ve elastik bağ dokusu liflerinin vajinanın daraltılmış yeni boyutuna uyum sağlayarak bu daralmaya eşlik etmesi söz konusu olacaktır. Tavsiye edilen süreden daha önce cinsel ilişkiye girilirse yapılan daraltma işlemi kısmen veya tamamen zarar görebilir ve yeni bir düzeltme ameliyatına ihtiyaç duyulabilir.

Cerrahi ameliyatla yapılan vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsellik kalitesi lazerle yakılarak yapılan vajina büzüştürme müdahalelerine göre çok daha yüksektir, bunun sebebi ise lazer probunun vajina dokusuna yüksek ısı vererek büzüştürme yapmasının yanında bu enerjiden sensetif yani haz alınmasını sağlayan sinir uçlarınında zarar görüyor olmasıdır, dolayısı ile lazerle vajina daraltma yapılan birçok hastada orgazma ulaşma bozukluğu, penis haraketlerini hissedememe gibi istenmeyen durumlar olabiliyor, ama cerrahi metodla yapılan vajina daraltmalarda doku canlılığı korunduğu için sinirsel işlevlerde korunmuş oluyor ve cinsel temaslarda daralmış vajina duvarları sayesinde normalde alınan hissiyattan kat ve kat daha fazla haz alınabiliyor.

Vajina daraltma ameliyatının cerrahi operasyonla yapılmasında ileri tarihlerde yeniden bir vajinal genişleme şikayeti ortaya çıkmıyor, zira bollaşan kısım kesilip atıldığı için artık yeniden bolluk hissi oluşturacak kese formasyonuna gidiş söz konusu olmuyor. Ben nerdeyse 30 senedir cerrahi metodla yani ameliyatla vajina daraltma uyguluyorum, lazerle vajina daraltmaya karşıyım, bu konuda detayları konuşmak ve güncel vajina daraltma ameliyatı fiyatlarını öğrenmek için WhatsApp 0532 221 3007 den yazabilirsiniz, yada 0212 227 5519 dan direkt arayınız.

Yorumlar

  1. Bende vajina daraltmasi anakart oldum ama bacağında şişlik oluştu napayim nasıl gider

    YanıtlaSil
  2. Merhaba bende yaptirmak istiyorum esimden bosandim.cok zarar gordum.cis yaparken farkli oluyor.ve bikini giymek istiyorum lutfen Allah rizasi icin yardimci olur musunuz tesekkurler Turgay Bey.bol kazanclar hayirli isler.

    YanıtlaSil
  3. Ben vajina daraltması diil ama vajinamin ust kismi siskin ve cok rahatsiz oluyorum ust kismi fazla etli bunun icin ne yapabilirsiniz bana cevap yazarsaniz sevinirim

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Vajina daraltma kadınlar kulübü

Vajina daraltma ameliyatı video izle