Vajina daraltma ameliyatı yaptıran var mı ?

Vajina daraltma ameliyatı yaptıran var mı aranızda  bu ameliyatı kimler yaptırdı, lazerle vajina daraltma yorumları neden hep olumsuz sonuçlar üzerine mesajlardan oluşuyor, cerrahi ameliyatla yapılan vajina daraltma neden en fazla tercih ediliyor, vajina daraltma ameliyatı devlet hastanesinde yapılabilir mi, vajina daraltma ( vajinoplasti ) ameliyat ücreti öderken sgk veya özel sigorta geçerli olur mu ? Vajina daraltma operasyonu yapan doktorlar genel anestezi yerine denen lokal anestezi tercih ederler ? Vajinoplasti ameliyatı kaç dakika sürer, iyileşme süresi kaç gündür, ameliyattan kaç gün sonra iş hayatına devam edilebilir, ne zaman cinsel ilişkiye girilebilir, vajianda yeniden bollaşma ihtimali yüzde kaçtır. Vajina daratma ameliyatı geçirdiğim ileri dönemlerde yapılan muayenelerde veya doğumda ortaya çıkar mı, ameliyat izi kalır mı ? Beklide bu konuda siizn bile aklınıza gelmeyen sorulardan bazılarını bu yazıda bulmuş olabilirsiniz, nerdeyse 30 senedir vajinal estetik ameliyatlar üzerine çalışıyor olduğum için birçok sualle karşılaşıyorum, bunlar sadece bir kısmını temsil ediyor :) tabiki kişiye özel sorularınızda olacaktır, mesela daha önce kızlık zarı dikimi yaptırdım evlendim şimdi vajina daraltma yaptırmamda sakınca olur mu gibi ( sakıncası yoktur ) . Vajinal estetik ameliyatlar konusununu derinleştirmek için aklınıza gelenleri Bakırköy'deki muayenehanemi  dan sorabilirsiniz, hatta güncel vajina daraltma fiyatlarımızıda öğrenebilirsiniz, yada size daha iyi geliyorsa WhatsApp  den yazabilirsiniz, sorular sorup yanıtlar, konu hakkında makalelerimin linklerini alabilirsiniz, vajina daraltma fiyat listemizi indirebilirsiniz. .

Gerek evlilik öncesi kızlık zarı dikimi ile birlikte, gerekse evli ve/veya doğurmuş kadınlarda vajina daraltma ameliyatı yaptıran bayanların yeniden veya ilk defa vajinal doğum yapmalarında bir sakınca bulunmaz, vajina daraltma ameliyatında saç teli gibi ince ameliyat iplikleri kullanılır, dolayısı ile 1 aylık iyileşme döneminden sonra vajina içinde herhangi bir dikiş izi veya ameliyat geçirdiğinizi gösterir bulgulara rastlanmaz. Gelelim finansal konulara vajina daraltma ameliyatınızın ücretini sgk veya özel sigorta gibi kurumlara ödettirmeniz maalesef mümkün olmuyor, bunun sebebide vajina genişlemesi ve seks kalitesinin azalması bir hastalık veya sağlık sorunu olarak görülmüyor, tabiki yanlış bu ama şimdilik kurallar böyle. Ödemenizi nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Lazerle vajina daraltma ameliyatı kesinlikle tavsiye etmiyorum, zaten ben sadece cerrahi ameliyat olarak yapıyorum, lazerle vajina daraltma müdahalelerinde lazer ışınları ile vajina iç dokusu yakılıyor, yanık dokuda skatriks yani yara izi oluşuyor ve yara izinin büzülmesi ile vajimnada darlık elde ediliyor , bu durumda hem yanık izleri, pütürlü yapı kalıyor hemde 6 ay sonra yeniden vajina genişlemesi ortaya çıkıyor, oysa cerrahi ameliyatta bollaşan kısım kesilip atılıyor.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı vajina daraltma

Vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsellik

Vajina daraltma ameliyatı video izle

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.