Vajina daraltma kremi

Gerek yoğun cinsel yaşam, vajinal doğum yapmış olmak, genetik sebepler, gerekse iri bir cinsel organa sahip partnerinizin olması dolayısı ile vajinanızda hissettiğiniz genişlemenin vajina daraltma kremi ile eski haline dönmesi veya azda olsa daralması mümkün olsaydı bu gerçekten fantastik olurdu. Vajina daraltıcı adı altında piyasada satılan kremler vajinal mukozayı tahriş edici etkisi ile vajina kaslarında geçici bir kasılma sağlıyorlar, penisin vajinaya girmesine kadar geçen sürede bir miktar darlık hissedebilirsiniz ama cinsel haraketlerin başlaması ile birlikte vajinal sıvı salgılanır ve kremin etkisi birkaç saniyede yok olur. Ayrıca cinsel ilişkiye girmediğiniz zamanlardada kremi sürerek vajinayı dar tutmaya çalışıyor olabilirsiniz ama bu metodunda ilişkiye katkısı olmuyor, dolayısı ile genişlemiş vajinayı daraltma konusunda cerrahi vajina daraltma ameliyatı ( vajinoplasti ) dışında herhangi bir kalıcı çözüm yoktur. Ayrıca vajina daraltma kremi adı altında satılan kimyasal maddelerin vajina doğal mikrobik florasını bozarak akıntı, kızarıklık, kaşıntı gibi tedavi gerektiren cinsel hastalıklarada yol açtığı sıklıkla görülmektedir.

Vajina daraltma egzersizlerini düzenli olarak yıllarca yapmak vajina daraltma kremine göre çok daha etkilidir, vajina daraltma kremi eczane dışında seks shoplardada satılmaktadır, vajina daraltma kremi video ile kullanım şekli gösterilmeye çalışılsada etkisi yoktur, tongkat madura çubuklarıda vajina daraltma kreminin çubuk üzerine emdirilmiş formudur, kegel egzersizleri vajina etrafındaki kasları güçlendirerek vajinada daralma sağlamayı amaçlamaktadır, vajina daraltma kremi nasıl kullanılır diye merak edenlere bu kremlerin işe yaramayacağını söyleyebilirim, vajina daraltma kremleri işe yarıyor mu sorusunada yanıtımız hayır olacaktır, vajina daraltıcı krem nasıl kullanılır merak ediyorsanız, faydası olmayacağı için hiç denemeyin derim.

Vajina daraltma fiyatları

Cinsel ilişkide vajina penisi yeterince sıkı sarmıyorsa, aşısı ıslaklık ve bollaşma ile alınan haz düştü ise, orgazma ulaşım artık daha zor ise vajinoplasti ile bu problemleri kalıcı olarak rafa kaldırmak mümkün, işin mali boyutunuda hesaba katarsak cebinizden kaç para çıkacağını tabiki merak edersiniz, bunun için vajina daraltma fiyatları başlıklı yazımı okuyunuz, veya İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemi arayın, daha pratikse WhatsApp  den fiyat listesi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bakire bir kızla evlenmek hala birçok damat adayı için çok önemli olabiliyor, bu durumda evlilik öncesi bilerek veya kazara bekarete veda etmiş genç bayanların tek çıkış yolu himenoplasti ameliyatı yaptırmak durumuna gelebiliyor, maliyetler canınızı sıkmasın sandığınız kadar pahalı değil, bu konuda kızlık zarı dikimi fiyatı konulu makalemi okuyabilirsiniz, yada direkt olarak WhatsApp  den fiyat listesi isteyebilirsiniz.

Labioplasti ameliyatı fiyatları

Cinsel organlarınızın dışa açılan kapısını iki minik yaprakçık gibi örten labia minoralarınız çokta minik değilse, hatta sarkma, bollaşma gibi yoğun cinsel hayat yaşamış görünümüne sahipse gelin onları küçültelim ve yeniden şekil verelim, bu ameliyatın size kaça mal olacağını hesaplamak için labioplasti ameliyatı fiyatları başlıklı yazımı inceleyin, veya WhatApp  den fiyat listesi isteyin.

Kürtaj fiyatları

Evli olmadan gebelik yaşıyorsanız veya evli olsanız bile henüz yemek masanıza mama sandalyesi koyacak olgunluğa ulaşmadıysanız çocuk aldırmayı düşünmüş olabilirsiniz, kararı kesinleştirince bunun size maliyetini merak edersiniz, kürtaj fiyatları konulu yazım size yol gösterecektir, yada WhatsApp  den fiyat listesi isteyin.

Genital siğil tedavisi fiyatları

Bir sabah uyandığınızda cinsel organınızda veya etrafında minik siğiller elinize gelmeye başladı ise büyük ihtimal HPV kondilomları ile karşı karşıya kalmışsınızdır, acilen halledilmez ise hızla yayılan, hatta rahim kanserine yol açabilen bu siğillerden kurtulmak için genital siğil tedavisi fiyatları başlıklı yazımı okuyun.

Vajina daraltma

Yukarıda anlattığım sebeplerden dolayı cinsel organınızda genişleme hissediyorsanız, cinsel hazda düşüklük ortaya çıktı ise vajina daraltma konulu yazım işinize yarayacaktır.

Vajina daraltma yöntemleri

Cerrahi ameliyat ile vajina daraltma ( vajinoplasti ) , lazerle vajina daraltma ve egzersizle vajina daraltma gibi metodları incelemek için vajina daraltma yöntemleri başlıklı yazıma göz atınız.

Lazerle vajina daraltma

Vajina içine metal çubuk sokarak temas eden vajina dokusunu lazer ile ısıtıp yakmaya dayalı metod, yanık izi kalması, vajinal kararmaya yol açması, kısa sürede gevşeme ile sonıçlanması sebebi ile cerrahi metodun ( vajinoplasti )  yanında değersizdir, daha fazla bilgi için lazerle vajina daraltma konulu yazımı okuyunuz.

Vajina daraltma sonrası

Vajinoplasti ameliyatı başınızdan geçtikten sonra ilk günler ve takip eden haftalarda nelere dikkat edilmesi gerektiği ve cinsel ilişkiye en erken ne zaman girebileceğiniz konularına açıklık getirmek için vajina daraltma sonrası başlıklı makalemi okuyunuz.

Vajina estetiği fiyatları

Gerek vajinanın ameliyatla daraltılması, gerekse vajina girişini yaprak gibi örten labia minoraların ufaltılıp düzenlenmesi ( labioplasti ) gibi operasyonlanın bütçenize maliyetinin ne kadar olacağı konusu için vajina estetiği fiyatları konulu açıklamamı okuyun, yada WhatsApp  den fiyat listesi isteyin.

Vajina daraltma ameliyatı video izle

Vajinoplasti ameliyatı olmadan önce vajinanın operasyonla nasıl daraltılfığını canlı videolarla izlemek için vajina daraltma ameliyatı video izle konulu anlatımımı inceleyin.

Vajina daraltma kadınlar kulübü

Vajinal estetik ameliyatlar kadınlar kulübü, ekşi sözlük, kızlar soruyor gibi birçok forum sitelerinde sıklıkla konu ediliyor, bu konudaki açıklamalarımı okumak için vajina daraltma ameliyatı kadınlar kulübü başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.


Vajina daraltma Afyonkarahisar

Afyonkarahisar ili ve ilçelerinde vajina daraltma ameliyatı yapan doktorlar ve vajina daraltma fiyatları için vajina daraltma Afyonkarahisar konulu yazımı okuyun.
.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı vajina daraltma

Vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsellik

Vajina daraltma ameliyatı video izle

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.