Vajina daraltma

İstanbul'da vajina daraltma ameliyatları sıklıkla yapılmaktadır, genellikle iki grup hasta Bakırköy'deki muayenehanenize başvurur, birinci grup vajina daraltma hastası daha önce vajinal yolla doğum yapmış bayanlardan oluşur, vajinal yolla doğum yapıldığında genellikle vajina dokusunda genişlemeler ortaya çıkar ve bu birçok kişide cinsel ilişkide bollaşma, orgazmın olamama  gibi problemlerle karşımıza gelir, ikinci grup hasta ise, hiç doğum yapmamış fakat yoğun cinsel yaşantı sebebiyle vajinada bollaşması olan genç bayanların oluşur. Vajina genişlemesi önemli ölçüde kişiden kişiye değişir, özellikle boyuna göre kilosu ortalamanın üzerinde olan bayanlarda bu yazıda konu ettiğimiz vajinal sorunlar daha sık rastlanır. Vajina genişlemesinin bir komplikasyonuda idrar kaçırma problemidir. Bu yazımızda vajina daraltma ameliyatları hakkında geniş bilgi veriyoruz, ayrıca İstanbul'da vajina daraltma fiyatları ne kadardır, vajina daraltma operasyonu nasıl yapılır, kızlık zarı dikimi ile vajina daraltma aynı seansta yapılabilir mi, vajina daraltıldıktan sonra tekrar genişler mi, lazerle vajina daraltma kaç sene idare eder, kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır, kalıcı kızlık zarı dikimi ile geçici kızlık zarı dikimi arasında ne fark vardır, kızlık zarı dikimi + vajina daraltma ameliyatı maliyeti nedir, İstanbul'da vakum kürtaj fiyatları kaç paradan başlar? ve buna benzer aklınıza gelebilecek birçok soruya da cevap veriyoruz. merak ettiğiniz her türlü jinekolojik konuyu bize telefonu açarak sorabilirsiniz, telefon açmaya müsait değilseniz WhatsApp üzerinden yazarak cevap alabilirsiniz, fırsat buldukça whatsapp mesajlarına da cevap yazıyorum, mesai saatlerinde hasta yoğunluğu fazla olduğu için whatsapp mesajları da gecikerek cevap verebilirim, lütfen kızmayın. İstanbul Bakırköydeki muayenehanemiz Atatürk havalimanı'na 10 dakika mesafededir, dolayısı ile yurtdışından veya uzak illerden uçakla gelecek hastalar için bu büyük bir kolaylıktır.
Jinekolog operatör dr Turgay Karakaya 
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı 
İncirli caddesi numara 9 ceylan apartmanı Bakırköy İstanbul (kemerburgaz üniversitesi yanı)
0212 227 55 19 
0532 221 30 07 
0542 215 72 74 WhatsApp
Metrobüs ile ulaşım:  İncirli durağında inip meydana doğru yürüyoruz.
Vapur ile ulaşım: Bakırköy iskelesinde inip meydana yürüyoruz.
Uçak ile ulaşım: Atatürk havalimanı'nda inip taksiyle 10 dakikada ulaşırız.
Şehirler arası otobüsle ulaşım: Esenler otogarında inip metro ile 10 dakikada incirli durağına ulaşıp yürürüz.
www.facebook.com/kurtajfiyatlari
www.twitter.com/jinekologdr

Vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır ?

2015 yılında İstanbul'da ki Bakırköydeki muayenehanemiz birçok varsa tarafından telefonu aranır ve whatsapp üzerinden ulaşılır ve vajina daraltma ameliyatlarının ne şekilde yapıldığı sorulur, tüm dünyada vajina daraltma yani vajinoplasti ameliyatları, jinekologlar tarafından cerrahi metotla yapılır, cerrahi metotta vajinanın bollaşmış kısımları, vajina hiç cinsel ilişkiye girmemiş boyutları indirdir. bir diğer alternatif yöntem de lazerle vajina daraltma müdahalesidir, lazer probu vajina içine sokulur, akım verilerek temas eden vajina dokusu yakılır, böylece yanıktan dolayı vajinada bir büzüşme meydana gelir, lazerle yapılan vajina daraltma operasyonları yaklaşık 6 ay ile bir yıl kadar dayanır, eski haline döner, fakat cerrahi yöntemle yapılan vajina daraltma ameliyatlarında tekrar genişleme olmaz, artık dar olarak kalır çünkü genişlemiş vajina doku alınmıştır. Vajina daraltma ameliyatları hakkında daha faz,la bilgi için ;
www.vajinadaraltmafiyatlari.com/2015/04/vajina-daraltma-ameliyat.html yazımızda okuyun.

Vajina daraltma fiyatları

Istanbul avrupa yakasında 2015 yılı için vajina daraltma fiyatları yaklaşık olarak .... tl civarıdır, parasal değerleri direkt olarak buraya yazamıyorum, bize telefonla ulaşarak vajina daraltma ameliyatı ücretimizi güncel olarak öğrenebilirsiniz, yada whatsapp üzerinden yazın size tüm fiyat listemizi gönderirim. İstanbul'da vajina daraltma fiyatları genellikle kızlık zarı dikim fiyatlarına yakın seviyelerde tutulur, yani herkesin ulaşabileceği rakamlardır. Güncel vajina daraltma fiyat bilgileri için ; www.vajinadaraltmafiyatlari.com/2014/10/vajina-daraltma-fiyatlar.html makalemizide okuyunuz.


Kızlık zarı dikimi

Istanbul'da kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatlarında genel hatlarıyla bakacak olursak iki farklı metot uygulanır, çok daha eski olan fakat günümüzde pek uygulanmayan geçici kızlık zarı dikiminde, daha önce bozulmuş olan kızlık zarı dokusu tekrar birbirine dikilir, fakat çok ilginçtir ki kızık zarının iyileşme özelliği yoktur ve yapılan bu dikim sadece 10 gün kadar dayanır, daha sonra tekrar bozulur, bu durumda dikim sonrası 10 gün içinde cinsel ilişkiye girmeniz gerekiyor. Bu süreyi geçirirseniz yapılan işlem boşa gider, geçici kızlık zarı dikiminin tek bir avantajı vardır, dikimden hemen sonra hatta aynı gün bile cinsel ilişki girebilme imkanınız olur. Buna karşılık son 25 yılda geliştirilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde ise çok daha ayrıntılı bir operasyon yapılır, kızlık zarı bölgesi'nin komşu vajina dokusundan ince bir flep tabakası kaldırılır, kızlık zarı ringine dikilir. Böylece yeni bir kızlık zarı oluşturulur, flepin sabit ucu ucuda vajina dokusunda kalacağı için vajinadan zar içinde geçen kan damarları zarın içindeki aktif kan dolaşımını sağlar, böylece yıllar sonra cinsel ilişkiye girerseniz zar yırtılır parçalanan kan damarlarından kızlık zarı kanı akar. Kalıcı kızlık zarı dikiminde ilk 20 gün cinsel ilişkiye girilmez ve dikişlerin iyileşmesi beklenir, ama 20 günden sonra ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye girebilirsiniz, aylar sonra, hatta yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girseniz kızlık zarı kanı gelecektir, bundan dolayı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi bakireliğe geri dönüş olarak nitelendirilir, bütün dünyada en iyi kızlık zarı dikimi kalıcı olandır. Himenoplasti yani kızlık zarı dikimi ameliyatları lokal anestezi ile yaklaşık 25 dakika süren operasyonlardır ve sonrasında hasta masadan kalkarak yürüyüp günlük yaşantısına geri dönebilir eğer çalışıyorsanız çalışma hayatınız aksamaz. Kızlık zarı dikıimi hakkında daha geniş bilgi için ; http://flepkizlikzaridikimi.com/2015/02/21/kizlik-zari-dikimi-5/ blogumuzuda okuyunuz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2015 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı ortalama olarak .... tl civarıdır, daha önce de belirttiğim gibi maddi değerleri direkt olarak bloga yazamıyorum, telefonla arayarak zar diktirme fiyatlarımızı güncel olarak öğrenebilirsiniz, veya telefon için müsait değilseniz whatsapp üzerinden yazarak bekaret diktirme fiyat listemiz isteyebilirsiniz. İstanbul'da kızlık zarı diken doktorlar genellikle yaptıkları operasyonun içeriğine göre fiyat söylerler, mesela geçici kızlık zarı dikimi fiyatı en ucuz olanıdır, nadiren talep edilir, istanbul'da en popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücretleri ise herkesin ulaşabileceği makul seviyelerde tutulur, buna karşılık vajina daraltma ameliyatı ,labioplasti ameliyatı gibi başka operasyonlarla kombine edilen kızlık zarı dikimi fiyatları az daha pahalıdır, yine çift katlı flep operasyonu daha pahalı müdahalelerdir.

Vakum kürtaj fiyatları

Avrupa yakası İstanbul'da vakum kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ....tl civarıdır , tabi takdir edersiniz jinekologdan jinekoloğa değişen maliyetler söz konusu olabilir , ama genel olarak İstanbul kürtaj ücretleri çok pahalı değildir. Tüm dünyada halen en güvenli ve konforlu gebelik sonlandırma metodu olan vakum ile kürtaj operasyonlarında fiyatlandırma geleneksel olarak İstanbul'da kürtaj yapan doktorlar tarafınca gebelik haftasına bakılarak hesaplanır. Tabi bu noktada kaç haftalık hamile olduğunuzuda bilmeniz gerekecek ve gebelik haftası hesaplarken birçok hastamız hata yapılıyor , istyerseniz bir kenara yazın , gebelik haftası son adetin ilk gününden itibaren hesaplanır, pratik olarak adet gecikmesi olduğunda en az 4 haftalık gebesinizidir. İşte vakumlu kürtaj ücretleride bu hafta arttıkça artar. En geç 10 hafta dahil çocuk aldırabilirsiniz, daha geç değil. Vakum kürtaj maliyetleri hakkında daha güncel bilgiler için ;
www.vakumkurtaj.com/2015/04/vakum-kurtaj-fiyatlar.html sayfamızda bakınız.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
İncirli Cad No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp

Yorumlar

 1. Flep Yöntemi İstanbul: İyi aksamlar
  16 Şub 22:11 - Flep Yöntemi İstanbul: Merhaba
  16 Şub 22:17 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  16 Şub 22:17 - Flep Yöntemi İstanbul: Musaitseniz randevu fiyatinizi ogrenmek istiyorum
  16 Şub 22:20 - Flep Yöntemi İstanbul: Bu islemler gerceklestikten zaman her hangi bir sorun olurmu
  16 Şub 22:21 - Jinekolog Operatör Doktor: Hiç sorun olmaz
  16 Şub 22:21 - Flep Yöntemi İstanbul: Yani ben aslinda korkuyorum
  16 Şub 22:21 - Flep Yöntemi İstanbul: Ve hicbiryere guvenmiyorum
  16 Şub 22:21 - Flep Yöntemi İstanbul: İnternet sitenizdeki
  16 Şub 22:22 - Flep Yöntemi İstanbul: Yorumlari okuyunca yazmak istedim
  16 Şub 22:22 - Flep Yöntemi İstanbul: Flepp olarak dusunuyorum
  16 Şub 22:22 - Jinekolog Operatör Doktor: En iyisi flep..
  16 Şub 22:22 - Flep Yöntemi İstanbul: Kesin garantisi oluyormu
  16 Şub 22:23 - Jinekolog Operatör Doktor: 25 yıldır flep yapıyorum.. hiç sektirmedim
  16 Şub 22:23 - Flep Yöntemi İstanbul: En kisa zamanda size ulasio randevu alicam
  16 Şub 22:23 - Flep Yöntemi İstanbul: Bn ist
  16 Şub 22:24 - Flep Yöntemi İstanbul: Anadolu yakasinda oturuyorum
  16 Şub 22:24 - Flep Yöntemi İstanbul: Pki bu islem olduktan sonra yumurtaliklara bi zarari olmaZ heralde
  16 Şub 22:24 - Jinekolog Operatör Doktor: Metrobüse yakınız bakırköyde
  16 Şub 22:24 - Jinekolog Operatör Doktor: Alakası yok overle
  16 Şub 22:25 - Flep Yöntemi İstanbul: Flep yontemi .... tl olarak yazmizsiniz
  16 Şub 22:25 - Flep Yöntemi İstanbul: Muane ucreti dahil degilmi
  16 Şub 22:27 - Jinekolog Operatör Doktor: Dahil
  16 Şub 22:27 - Flep Yöntemi İstanbul: Tamam pki
  16 Şub 22:28 - Flep Yöntemi İstanbul: Yanu suan hytmda birisi var ve onumizdeki yaz evlnmyi dusunuyoruz
  16 Şub 22:28 - Flep Yöntemi İstanbul: Gecici icinde ayni garantiyi verebiliyomusunuz
  16 Şub 22:28 - Flep Yöntemi İstanbul: Yani ne kadar sure onceden yapilmasi gerekiyor
  16 Şub 22:30 - Jinekolog Operatör Doktor: 10 gün
  16 Şub 22:30 - Flep Yöntemi İstanbul: Onceden yani
  16 Şub 22:30 - Jinekolog Operatör Doktor: Ama flep varken geçici çok ilkel bir yöntem
  16 Şub 22:37 - Flep Yöntemi İstanbul: Fiyat olarak inanilmaz pahali ama
  16 Şub 22:42 - Jinekolog Operatör Doktor: .... tl
  16 Şub 22:43 - Flep Yöntemi İstanbul: Evet
  16 Şub 22:43 - Flep Yöntemi İstanbul: İnteenet sitenizi ogrebilurmiyim
  17 Şub 10:45 - Jinekolog Operatör Doktor: Www.drturgaykarakaya.com

  YanıtlaSil
 2. Kızlık Zarı Dikimi Kayseri: Kayseride onerebileceginiz doktor var mı
  22 10 2015, 23:13 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Yok maalesef
  22 10 2015, 23:13 - Kızlık Zarı Dikimi Kayseri: Peki teşekkür ederim
  22 10 2015, 23:14 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: R e
  22 10 2015, 23:14 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Zar içinmi
  22 10 2015, 23:14 - Kızlık Zarı Dikimi Kayseri: Evet
  22 10 2015, 23:20 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Çok hassas bir iştir ve sonuç garantisi istanbul dışında veremezler
  22 10 2015, 23:27 - Kızlık Zarı Dikimi Kayseri: Anlıyorum garantisi olmadıktan sonra yaptirmanin bir anlamı yok. Siz garanti verebilir misiniz kayserideyim ben
  23 10 2015, 00:04 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Veriyorum 25 senedir
  23 10 2015, 00:04 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Uçağa 10 dakikayız günübirlikte gelebilirsiniz ist e
  23 10 2015, 00:04 - Kızlık Zarı Dikimi Kayseri: Ücretini öğrenebilir miyim?
  23 10 2015, 00:13 - Kızlık Zarı Dikimi Kayseri: Yanimda birisinin olması gerekli mi
  23 10 2015, 00:17 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Gerekli değil

  YanıtlaSil
 3. Hocam gece rahatsiz efiyorum ama vajina daraltma ve kizlik dikiminden sonra anlasilma durumu varmi
  11 02 2016, 23:23 - -: Sicak suya oturtulunca dikis aciliyomus
  11 02 2016, 23:26 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Asla anlaşılmaz
  11 02 2016, 23:26 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Açılmaz
  11 02 2016, 23:27 - -: Hocam duyumlara pek inanmiyorum ama sicak suya oturtulunca aciliyomus diye duydum ilk gecede korktum acikvasi
  11 02 2016, 23:39 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kalıcı flep yapacağız kaplıcaya girseniz sorun olmaz bakirelikle aynı
  11 02 2016, 23:40 - -: Hocam ben suan malatyadayim malatyadada yapabilirlermi dediginizi
  11 02 2016, 23:47 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Çok hassas bir işlemdir istanbul dışında sonuç garantisi alamazsınız
  11 02 2016, 23:48 - -: Hocam bnim oraya gelme gibi bi sansim yokki malatyafa sonuc alamazmiyim
  11 02 2016, 23:51 - -: Hicc
  12 02 2016, 00:03 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Deneyin isterseniz
  12 02 2016, 00:04 - -: Nasil hocam
  12 02 2016, 00:04 - -: Denesem kesin sonuc aldigimi nasil anlayacam
  12 02 2016, 00:06 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Gerdekle
  12 02 2016, 00:07 - -: Hocam tehlikeli bi is
  12 02 2016, 00:14 - -: Hocam gunu birlik ucakla gelsem ihtimal varmi gunu birlik
  12 02 2016, 00:17 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabiki var.. birçok kişi öyle geliyor
  12 02 2016, 00:17 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Malatyadan 100 küsür kızımız gelmiştir yıllar içinde.. tüm illerden hasta geliyor

  YanıtlaSil
 4. gunaydin turgay bey
  12 03 2016, 07:29 - V: Ben 36 yasindayim
  12 03 2016, 07:29 - V: Bir kere dogum yaptim
  12 03 2016, 07:30 - V: Vajina daraltma amalayati olmak istiyorum
  12 03 2016, 07:32 - V: Ne dakar fiyati oncelikle bunu soylerseniz

  YanıtlaSil
 5. Hocam iyi geceler vajina daraltma için bilgi alacağım
  13 04 2016, 23:58 - -: Bu saatte rahatsız ettiğim için özür dilerim
  13 04 2016, 23:58 - -: Yazabilecegimizi soylemissiniz istediğimiz saatte
  13 04 2016, 23:58 - -: Bn bundan 1 ay once
  13 04 2016, 23:59 - -: Nisanlimla ilk kez ilişkiye girdim
  13 04 2016, 23:59 - -: Agrim oldu kanama
  13 04 2016, 23:59 - -: Olmadi
  13 04 2016, 23:59 - -: Ertesi gün
  14 04 2016, 00:00 - -: Kanama oldu afedersiniz WC de silindig imde 4 gün surdu bitti hemen hemen ama çok ax
  14 04 2016, 00:00 - -: Az
  14 04 2016, 00:00 - -: Damla damla
  14 04 2016, 00:00 - -: Tekrar ilişkiye girdiğimde kanama olurmu
  14 04 2016, 00:00 - -: Ben korkuyorum
  14 04 2016, 00:01 - -: Daha önce bi Dr la konuştum ama muayene olsanda kimse kesin bişiy söyleyemez dedi
  14 04 2016, 00:01 - -: Acaba benmi abartiyorum çok?
  14 04 2016, 00:04 - -: Benim korkum hocam açıkçası çok kanama olur bişiy olur o zaman ne yaparım.korkusu
  14 04 2016, 00:04 - -: Tesekkurler

  YanıtlaSil
 6. Gunaydn turgay bey.bugun bnim randvm vardi vajima daraltma için muayne olcaktim.ama regl oldum sanrm ertelememz gerekiyr.
  14 05 2016, 08:34 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  14 05 2016, 08:34 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: İsim neydi
  14 05 2016, 08:37 - V: Ö..
  14 05 2016, 08:37 - V: Ö.. diye kayit acildi sanrm
  14 05 2016, 08:38 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 7. Hocam ben fiyatlarınız Hakkı'nda bilgi istiyorum lütfen

  YanıtlaSil
 8. Merabalar lazerle vajina daraltma Fiyatınızı öğrenebilirmiyim
  24 06 2016, 08:38 - Jin op dr turgay karakaya: Cerrahi metod uyguluyorum.. (lazerle yanık izi kalır , renk kararması yapar ve 6 ayda gevşer )
  24 06 2016, 10:25 - V: Peki sizin dediğiniz şekilde olursa nekadar sürede eski yaşantıma dönerim
  24 06 2016, 10:26 - Jin op dr turgay karakaya: 45 dak ameliyat
  24 06 2016, 10:27 - Jin op dr turgay karakaya: Ve yürür gidersiniz aynı gün çalışmaya devam
  24 06 2016, 10:27 - Jin op dr turgay karakaya: 2 haftada iyileşir
  24 06 2016, 10:27 - Jin op dr turgay karakaya: 6 haftada ilişkiye hazır
  24 06 2016, 10:28 - V: Fiyatınız nedir
  24 06 2016, 10:28 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzaridikimfiyat.com/p/tam-fiyat-listesi-kurtaj-kizlik-zari.html?m=1
  24 06 2016, 10:28 - Jin op dr turgay karakaya: Listede var

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsellik

Vajina daraltma kadınlar kulübü

Vajina daraltma ameliyatı video izle