Vajina Daraltma Fiyatları

Vajina daraltma ameliyatı
2014 yılında İstanbul'da vajina daraltma fiyatları yaklaşık olarak .... tl ücret seviyelerinden başlamaktadır. Vajina daraltma ameliyatı yapan yerlerde bu fiyatlar değişebilir. Vajina daraltma ameliyatı genellikle vajina genişlemesi olan bayanlara uygulanır. Bu grup içinde en kalabalık grup sanıyorum vajinal yolla doğum yapmış bayanlardır , ama son yıllarda vajina daraltma operasyonu artık sadece doğum sonrası vajen genişlemesinden  ziyade flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmak isteyen bayanlarada uygulanmaya başladı , özelliklede evlilik öncesi yoğun cinsel ilişkilerde bulunmuş bayanlarda az veya çok vajina genişlmesi olabilmekte olup kızlık zarı dikimiyle vajina daraltmada yapılırsa çok daha orijinal bir ilk gece yani gerdek gecesi deneyimi elde edilebiliyor. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

WhatsApp = 0542 215 7274

Vajina daraltma fiyatları


Eskiden İstanbul'da vajina daraltma ameliyatı fiyatı çok yüksek idi , bunu sebebide az sayıda hastanın vajina daraltma taleb etmesi idi, ama son 10 yılda flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin aşırı talep görmesi ve birçok hastanında kızlık zarı dikimi ile baraber vajina daraltmada istemesi üzerine standart ve sık uygulanan küçük cerrahi girişimler grubuna girmiştir. O yüzden burada daha geniş bir fiyat analizi yapacağız. Doğum sonrası genişleme , zor orgazm olma , zevk alamama gibi şikayetlere yönelik yapılan vajina daraltma ameliyat fiyatları İstanbul'da yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar , ama kızlık zarı dikimi ile bareber yapılan vajina daraltmada, zaten .... tl olan kızlık zarı dikimi ücreti .... tl ye çıkartılarak 2 işlem aynı seansta gerçekleştirilir. Yine vajina daraltma ameliyatı labioplasti denilen büyük dudaklarda ve küçük dudaklarda meydana gelen sarkmaların düzletilmesi ameliyatı ile beraber istenirse İstanbul'da yine yaklaşık .... tl gibi ücretler söz konusu olacaktır.


Vajina daraltma kremi


Vajina içine zerkedilerek vajina kaslarında geçici bir kasılma yaratan bazı  vajina daraltma kremleride yok değildir. Ama bunların etkisi saatler içinde geçtiği için vajina yine eski haline gelmektedir. Yani eski bir deyimle taşıma suyla değirmen dönmez diyerek gerçek cerrahi bir vajina daraltma ameliyatının yerini hiç bir uygulama veya ilaç tutmamaktadır.

Lazerle vajina daraltma


Son yıllarda lazer cihazları ile vajina daraltma uygulaması cerrahi vajina daraltmaya alternatif olarak çıkartılmış ve teknolojik olduğu için veya kesme dikme olmadığı için bazı hastaların sempatik yaklaşımına mashar olmuştur. İşin aslı lazer ışınları vajina içini kaplayan mukoza tabakası ve onun hemen altındaki vajinal kas tabakasında yanıklar oluşturmakta ve bu yanıkların etrafında skar dokusu yani yanık büzüşmesi sonucu vajina daralması söz konusu olmaktadır. Dünyada jinekolojik cerrahide en iyi merkezlerde bile cerrahi vajina daraltma en gözde yöntem olarak kullanılırken etkisi 1 yıl içinde ortadan kalkacak lazerle yakarak daraltma yöntemine evet demek bence mantık dışıdır. İstanbul'da lazerle vajina daraltma fiyatları yaklaşık olarak .... tl civarıdır.

Vajina daraltma egzersizleri


Bakın buna bende evet diyorum cinsel aktivetisi olan her kadına vajina daraltma egzersizleri tavsiye ediyorum. Her cinsel ilişkiden sonra ve özelliklede doğun sonrasında sırt üstü yatarak dizlerinizin arasına bir balon koyun ve balonu içe dığru dıkıştırıp gevşetin . 15 daka sonra vajina civarında ısınma ve kas ağrısı hissedecesiniz , bu sizin doğru yolda olduğunuzu gösterecek.

Kızlık zarı dikimi


İstanbul'da tarihi Osmanlı dönemine kadar dayanan kızlık zarı dikimi ameliyatları son 30 yılda flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi operasyonu icad edildikten sonra inanılmaz bir şekilde talep görmüş , hatta artık jinekolojinin en flaş uygulası haline gelmiştir. Kızlık zarı dikiminde ana amaç gerdek gecesinde yani eşle gerçekleşecek ilk cinsel ilişkide kanama olması , vajinadan kan gelmesidir , bunun dışında yukarıdada bahsettiğimiz gibi ilk defa cinsel ilişkiye girmiş bir bayanla aynı darlıkta bir vajina elde etmekte ikincil bir amaçtır. Kalıcı kızlık zarı dikimi hastaya cinsel ilişkiye girmek için sınırsız bir zaman verirken , geçici kızlık zarı dikimi 5 gün içinde cinsel ilişkiye girmeyi zorunlu kılmaktadır. Benim tavsiye flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı


2014 yılında ve 2015 yılı başlarında kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul için konuşmak gerekirse .... tl civarından başlamaktadır. Ama artık sadece kızlık zarı dikimi değil aynı seansta vajina daraltmada istenebiliyor ve o zaman ücret yaklaşık olarak .... tl seviyelerine kadar yükselebiliyor. Yine değişik bir varyasyon olarak çift kat flep yöntemi yaklaşık .... tl , kızlık zarı dikimi , vajina daraltma ve labioplasti 2lü operasyon istersenizde İstanbul'da yaklaşık .... tl civarına yaptırabilirsiniz.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi


Şu anda tüm dünyada 2015 yılı itibarı ile en popüler bekaret tamir metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. 25 dakika süren operasyonda lokal anestezi uygulanır ve dikim işlemini hissetmezsiniz. Flep yöntemide vajina yan duvarından ince bir mukoza tabakası kaldırılır ve kızlık zarı ringine dikilir. Flep denilen bu mukoza tabakasının bir ucu yine vajina duvarında bırakılır ve doğal olarak damar yapısı korunmuş olur. Böylece ilk cinsel ilişkide kızlık zarı yırtıldığı zaman kanama garantisi elde edilir. Flep yöntemi yaptırdıktan sonra masadan kalkarak yürüyüp işinize gücünüze geri dönebilirsiniz , yani sosyal hayatınızda bir kısıtlama yaşamazsınız ama ilk 30 gün cinsel ilişkiye giremezsiniz , daha sonrasında yıllar sonra bile cinsellik yaşasanız tama yakın ihtimalle kanama olacaktır.

Geçici kızlık zarı dikimi


İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi nerdeyse Kanuni Sultan Süleyman döneminden beri yapılmakta bekaret tamir operasyonudur. Tabi eski zamanlarda uyuşturmadna daha ilkel şartlarda gerçekleştirilen operasyon artık modern cerrahi yöntemlerle yapılıyor. Aslına bakarsanız geçici kızlık zarı dikimi artık nerdeyse demode olmuş ve papucu dama atılmış bir yöntemdir , zira 30 yıl kadar önce piyadaya sürülen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi hastalara sonsuz bir zaman verdiği için hemen hemen 10 kat fazla tercih edilmektedir. Geçici kızlık zarı dikiminde eski kızlık zarı parçaları birbirine dikilir ama bu işlem en fazla 5 gün dayanır, yani 5 gün içinde ne yapacaksanız yapmanız gerekir zira 5 günde sonra kızlığınız kendiliğinden bozulabilir. İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Usta ellerden çıkmış bir kızlık zarı dikimi tama yakın olasılıkla anlaşılmaz , yani cinsel partneriniz veya eşiniz sizin kızlık zarınızın önceden dikilmiş olduğunu büyük ihtimal anlayamaz , çünkü cinsel deneyim olarak normal kızlık zarı ile dikilmiş kızlık zarı arasında hiç bir fark yoktur. İstanbul'da bekaret tamiri yaptırmak isteyen birçok bayan öncelikle bize doktor bey kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? diye soruyor . Ama zaten anlaşılacak olsa neden böyle bir işlem bu kadar popiler olsun ?

Kızlık zarı diktirenler


İstanbul'da 2014 ve 2015 yılında sanıyorum 1000 lerce bayan kızlık zarını diktirmiş olacak , artık ger yıl böyle oluyor jinekolojinin zirvesine kızlık zarı dikimi oturuyor. Bu yüzden kızlık zarı diktirenlerin yorumlarınada sitelerimizde rastlamanız mümkün. Bu arada konunun kendisi son derece mahrem olduğu için kızlık zarının diktirenlerin %99 u deneyimlerini sizlerle paylaşmayacaktır ama arada paylaşanları bulmak mümkün. Tabi bizde bakın kızlık zarını diktiğimiz bayanların telefonlarını verelimde arayın bakalım ilk geceleri nasıl geçmiş diyemeyiz . Bu facia olurdu herhalde. Zaten hiçbirinin telefonunu tutmuyoruz siliyoruz.

Esnek kızlık zarı


Kızlık zarının esnek olması , yani cinsel ilişkide kanama ortaya çıkmaması durumu yaklaşık olarak %5 ihtimalle karşımıza çıkabiliyor. Aslında esnek kızlık zarı ortada tek delikli kızlık zarı çeşidinin bir varyasyonudur, yani ortadaki adet kanının geçişini sağlayan tek delik olması gerekenden çok dama geniş olduğu için cinsel ilişkide penis bu delikten geçerek vajinaya ulaşır. Tabi ortadaki delikten çok daha kalın olan penis kızlık zarını yıldız şeklinde ayrıştırır ama kanama ortaya çıkmaz , yani fiziki olarak kızlık zarı bozulmuş olsa bile kanama olmayacaktır. Esnek kızlık zarının çaresi flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir.

Kızlık zarı muayenesi


İstanbul'da kızlık zarı muayenesi eskiye göre çok daha fazla talep görüyor , özelliklede 2014 ve takip eden 2015 yıllarında giderek hasta popülasyonunda artış bekleniyor. Peki kızlık zarı muayenesi nasıl yapılıyor , aslında bakire genç kızlarımızın korkulu rüyası kızlık zarı muayenesi diyebilirim ama içinizi rahatlatabilirsiniz zira kızlık zarı muayenesi tamamen jinekoloğun gözle bakarak yaptığı bir incelemedir , yani size tıbbi bir cihaz değdirilmez , hatta dokunulmaz bile. İstanbul'da kızlık zarı muayene fiyatları yaklaşık olarak ... tl civarındna başlamaktadir.

Kürtaj


Tarih kadar eski bir jinekolojik müdahale olan kürtaj genel anlamda gebelik sonlandırma anlamına gelmektedir. Eski yıllarda aynı kelime anlamı olan kazıma şeklinde yapılagelen kürtaj işlemi artık dünyanın en modern şehirlerinden bile vakum kurtaj şeklinde yapılıyor. Bizde nerdeyse 30 yıldır vakumlu kürtaj uyguluyoruz. Ülkemizde yasal olarak yani kürtaj yasasına göre 10 hafta dahil olmak üzere kürtaj yaptırabilirsiniz , ama 11 haftalık , 12 haftalı veya daha ileri bir gebelik sorununuz varsa artık size kimse yardımcı olamaz ve o bebeği doğurmak zorunda kalırsınız , o yüzden adet gecikmesi son derece ciddi bir şeklide takip edilmek zorundadır.

Kürtaj fiyatları


2014 ve 1015 yılında İstanbul'da kürtaj fiyatları yaklaşık olarak yada klasik olarak diyelim ... tl seviyelerindne başlar ve gebelik haftanız yükseldikçe çocuk aldırma ücretlerinizde yükselir , mesela 4 haftalık gebeliği ... tl ye kürtajla sonlandırabilirken , hamileliğiniz 5 haftaya çıkmış ise bu sefer kürtaj ücretiniz toplam ... tl yi bulabilecektir, yine 6 haftalıksa ... tl gibi artan fiyatlar söz konusudur. Kürtaj öncesi jinekolojik muayene ultrason için ise kürtaj yapılan yerlerde genellikle ek bir ücret istenmez.

Kürtaj nasıl yapılır ?


Meraklı Türk halkı kürtajın nasıl yapıldığını sürekli soruyor , hocam ben size randevu aldım yarın kürtaja geliyorum ama rica etsem kürtaj nasıl yapılır anlatabilirmisiniz ? diye soran çok oluyor. Ben kürtajı nerdeyse 30 yıldır vakum kürtaj şeklinde yapıyorum. Eski kazıma kürtaj işelminde olduğu gibi değil , artık vakumla yani negatif basınç ile nerdeyse el değmeden , kesmeden biçmeden , dikmeden kürtaj yapıyoruz. Dolayısı ile işlem 10 dakika gibi çok kısa sürede tamamlanıyor ve hasta acı veya ağrı hissetmiyor ve işlem lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile gerçekleştiriliyor.

Vakum kürtaj


İstanbul'da ve hatta tüm dünyada gebelik sonlandırmanın yıldızı vakum kürtaj işlemidir. Vakumla kürtaj işlemidne hasta muayene ve ultrason ile gebelik haftası tespştşnden geçtikten sonra rahim girişi lokal anestezi ile uyuşturulur. Hegar bujisi ile collum dilatasyonu ve karmen kanülünün collum uteriye yerleştirilmesi işlemleri sonunda negarif basınç uygulanarak gebelik kesesi dışarı alınır. Vakum kürtaj sonrası mutlaka hastaya bir ultrason daha yapılır ve rahim içinde parça kalmadığından emin olunur.

Kürtaj sonrası


Çocuk aldırdıktan sonra yani kürtaj sonrası bazı konulara odaklanmakta fayda vardır. Mesela kürtaj sonrası banyonuzu 10 gün ayakta duş şeklinde yapmalısınız , yine 10 gün denize , havuza giremezsiniz . Kürtaj sonrası cinsel ilişki içinde 10 gün kadar beklemelisiniz. Vakum kürtajda sonradan ağrı veya kanama şikayeti pek olmaz , çünkü vakumda kazıma yapılmadığı için rahim travmatize edilmez.
Kürtaj sonrassı gebe kalabilirmiyim , yeniden çocuğum olur mu diye soran çok oluyor , vakum kürtajda kürtaj sonrası hamilelik açısından hiç sorun yaşamazsınız , kürtajdan hemen sonra gebe kalabilirsiniz.

Kürtaj yasası


2014 kürtaj yasasına göre en geç 10 haftaya kadar çocuk aldırmak serbest bırakılmıştır, ama daha ileri gebelikler için ciddi cezalar getirilerek kürtaj yasağı tanımlanmıştır. Ayrıca evli bayanların kürtaj olabilmek için eşlerinden izin kağıdı getirmeleri veya beraber gelmeleri gerekmektedir. 18 yaşındna küçükler ise anne veya babaları ile kürtaja gelebilirler.

Gebelik testleri

Cinsel aktiviteniz varsa adet günlerinizi çok yakından takip etmenizi tavsiye ederim , zira kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra çocuk aldırma şansınız yok. Adet gecikmesi ortaya çıktığında sebep gebelik ise en az 4 haftalık gebe olduğunuzu hatırlatırım. Adetinizin beklediğiniz tarihin gelmesine rağmen ortaya çıkmaması durumunda en yakın eczaneye uğrayarak bir gebelik testi alıp kendiniz uygulamalısınız. İdrarda gebelik testi son derec kolay uygulanır , testin haznesine birkaç damla idrar damlatarak gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Çift çizgi çıkarsa bu sizin kesin hemile olduğunuzu gösterir , ama tek çizgi çıkarsa ya hamile değilsiniz , yada testi çok erken yaptınız ve gebelik hormonları henüz kana geçmedi. Böyle şüpheli durumlarda kanda gebelik tssti olan Beta HCG testi yapılabilir ama genelde nadiren gerek duyulur. İstanbul'da idrarda gebelik testi fiyatları yaklaşık 5 tl den başlamaktadır.

Vajina daraltma Adıyaman

Adıyaman ilinde vajina daraltma ameliyatı yapan jinekolog meslektaşımız varmı bilmiyorum ama tahmin ediyorum az sayıda jinekolog olduğu için ya yüksek fiyata vajina daraltma yapılıyor veya bu ameliyatı hiçbir jinekolog Adıyamanda yapmıyor olabilir. Zira son aylarda Adıyaman ilinde birkaç hasta bize vajina darltma için gelmişti.

Saç ekimi FUE


İstanbul'da FUE yöntemi saç ekimi birçok saç ekimi merkezinde yaygın olarak yapılmaktadır , bu konuda saç ekimi işleminde kalite ön plana çıkmaktadır. İyi merkezlerde ekilen saçların %98 i hayat boyu kafada kalırken , bazı saç ekimi merkezlerinde baştan savma yapılan FUE saç ekimi işlemlerinde ekilen saçların nerdeyse yarısı yeniden dökülmektedir. Bu durumda hastaların saç ekim merkezine karar verirken çok dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz. Zira zaten sizin ensenizden tek tek alınan saç telleri yeniden sizin başınızın ön kısımlarına ekilmekte olup saç kaynağınız sınırsız değildir. İstanbul'da saç ekimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl den başlamakta olup ihtiyacınız olan saç miktarına göre değişmektedir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0212 227 5519
0532 221 3007
0532 441 9825
0542 215 7274 WhatsApp
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983

Yorumlar

 1. Himenoplasti Fiyatları: Merhabalar doktor bey
  17 Şub 11:14 - Himenoplasti Fiyatları: Himenoplasti flep yontemiyle ilgili fiyatlarinizi ogrenebilir miyim
  17 Şub 11:20 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  17 Şub 11:23 - Himenoplasti Fiyatları: Tesekkur ederim ayrica odeme sekli ile ilgili de bilgi verirseniz sevinirm
  17 Şub 11:23 - Jinekolog Operatör Doktor: Nakit
  17 Şub 11:24 - Himenoplasti Fiyatları: İnternette muayenehanenizin zeytinburnunda oldugu yaziyordu fakat tasindiniz sanirim
  17 Şub 11:24 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  17 Şub 11:25 - Himenoplasti Fiyatları: Ok cok tesekkur ederim

  YanıtlaSil
 2. Kızlık Zarı Bozulması: Doktor bey merhaba numaranıza internetten ulaştım diğer sitelerin aksine sizinkinde çok daha aydınlatıcı bilgiler vardı o yüzden size yazma gereğinde bulundum ufak bi sorum olucak çok bunalımdayım kız arkadaşımla uzun zamandır birlikteliğimiz var evlenmeyi düşünüyoruz benden önce bekaretinin bozulduğundan şüpheleniyorum cinsel organını gördüm sizin yazdığınız gibi ortadaki açıklık büyük şekilde vajinasında genişleme var ve ortasından bi et parçası çıkmış durumda büzülmüş şekilde görüyorum bir kaç defa cinsel organının giriş tarafının sızladığını ve kasık ağrısının olduğunu söyledi lütfen bana yardım edin benlede ilişkiye girmiyor evlenince olur diyor bakire olan bi kızdada böyle belirtiler olur mu çok büyük sıkıntıdayım şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin
  27 10 2015, 07:04 - Jin op dr turgay karakaya: Muayene etmeden cevap vermek mümkün değil
  27 10 2015, 08:45 - Kızlık Zarı Bozulması: Peki şuna cevap verebilirmisiniz bakirelik bozulduktan sonra cinsel organ şeklinde bi farklılık oluyomu dıştan görünüş olarak
  27 10 2015, 09:13 - Jin op dr turgay karakaya: Evet

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. vajina daraltma ucreti ne kadar acaba 28 yasindayim iki dogum yaptim genisledigi icin esim tarafindan aldaliyorum

   Sil
 3. Iyi aksamlar vajina daraltma fiyatlarını öğrenip randevu alabilirmiyim
  11 02 2016, 21:24 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  11 02 2016, 21:25 - Jin op dr turgay karakaya: Gün , saat , isim alayım
  11 02 2016, 21:25 - Jin op dr turgay karakaya: Ve ne işlem yapılacak
  11 02 2016, 21:25 - -: Ben gecen hafta almistim regl donemime denk gelmisti
  11 02 2016, 21:25 - -: Kalici kizlik zari dikimi
  11 02 2016, 21:25 - -: Cumartesi 3
  11 02 2016, 21:25 - Jin op dr turgay karakaya: Uygun
  11 02 2016, 21:25 - Jin op dr turgay karakaya: Tamam yazdım
  11 02 2016, 21:25 - -: Bisey sorabilirmiyim
  11 02 2016, 21:25 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  11 02 2016, 21:25 - -: Iylesme sureci
  11 02 2016, 21:25 - -: Nekadatdir
  11 02 2016, 21:26 - -: Nekadar surer
  11 02 2016, 21:27 - Jin op dr turgay karakaya: 2 haftada iyilrşir 4 haftada herşeye hazırdır
  11 02 2016, 21:27 - -: Anladim tesekkurler benim 20 martta dugunum
  11 02 2016, 21:27 - -: Varda
  11 02 2016, 21:27 - -: Bi problem yasarmiyim
  11 02 2016, 21:28 - Jin op dr turgay karakaya: Uygundur
  11 02 2016, 21:28 - -: Benim cocuklukta gecirdigim kaza sonucu kaybttm
  11 02 2016, 21:28 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  11 02 2016, 21:29 - -: Teskkurler
  11 02 2016, 21:29 - Jin op dr turgay karakaya: R e

  YanıtlaSil
 4. Vajina daraltma fiyatlarını sorup randevu alıcaktım
  26 02 2016, 18:09 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  26 02 2016, 18:10 - V: Hatirlarsaniz daha once konusmustuk gelecegimi soylemistim vajina daraltma icin
  26 02 2016, 18:10 - V: Sali gunu uygunmudur gelsem
  26 02 2016, 18:11 - V: Ucak biletini sali gunu alicam
  26 02 2016, 18:11 - Jin op dr turgay karakaya: Evet uygun
  26 02 2016, 18:11 - Jin op dr turgay karakaya: Saat?
  26 02 2016, 18:15 - V: Yarin da kesin saatini soylesem olurmu
  26 02 2016, 18:16 - V: Yani sali gunu kesin gelicem.bileti kesmedim daha oyuzdn saatini yarin size bildirecem
  26 02 2016, 18:16 - V: Ben sadece sali uygunmu diye ogrenmek istedim
  26 02 2016, 18:17 - Jin op dr turgay karakaya: Tamam 11.00 - 18.00 arası mümkün
  26 02 2016, 18:17 - V: Tamam anladim gorusmek uzere yarin tekrar size bilgi verecegim kolay gelsin
  26 02 2016, 18:18 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 5. meraba dr bey vajina daraltma fiyatlarını soracaktım
  14 04 2016, 12:50 - -: ben iranlıyım
  ve bir hata yuzunden zarımı kaybettim
  yani kan geldi ama mahv olduğunu bilmiyorum yani muayne olmadım
  14 04 2016, 12:50 - -: eğer kırılmışsa dike bilirmiyim
  14 04 2016, 12:50 - -: ??
  14 04 2016, 12:57 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  14 04 2016, 12:58 - Jin op dr turgay karakaya: Listeden seçin :
  14 04 2016, 12:58 - -: neyi ?
  14 04 2016, 12:59 - -: bir gunde olur mu ?
  14 04 2016, 12:59 - -: benim yaşım 19
  14 04 2016, 13:00 - Jin op dr turgay karakaya: 30 dak sürer ve yürür gidersiniz
  14 04 2016, 13:00 - -: ve eğer dikseniz başka bir doktor bakdığında anlaya bilirmi benim zarım dikilmiş
  14 04 2016, 13:00 - -: ??
  14 04 2016, 13:01 - Jin op dr turgay karakaya: Gerdekten önce bir jinekolog anlayabilir.. sonrasında anlayamaz
  14 04 2016, 13:02 - -: yani sade bir dr muayne etse kadın doktoru
  14 04 2016, 13:02 - -: anlar mı
  14 04 2016, 13:02 - -: ve şimdi siz benimkini dikseniz fiyatı kaç olur ben listeden hiç bişey anlayamadım
  14 04 2016, 13:11 - -: ??
  14 04 2016, 13:36 - Jin op dr turgay karakaya: tl
  14 04 2016, 13:44 - -: sigorta onemli mi ?
  14 04 2016, 13:46 - Jin op dr turgay karakaya: Hayır
  14 04 2016, 13:46 - -: bugun gelebilirmiyim muayeneye
  14 04 2016, 13:46 - -: ??
  14 04 2016, 13:47 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  14 04 2016, 13:47 - -: adresiniz nerde
  14 04 2016, 13:47 - -: ve bide saat kaç ta gelebilirim
  14 04 2016, 13:47 - Jin op dr turgay karakaya: Listede vardı
  14 04 2016, 13:47 - Jin op dr turgay karakaya: tl
  14 04 2016, 13:47 - Jin op dr turgay karakaya: tl
  14 04 2016, 13:48 - Jin op dr turgay karakaya: Saat 15 te gelin
  14 04 2016, 13:49 - -: teşekkurler
  14 04 2016, 13:50 - Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  14 04 2016, 13:52 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  14 04 2016, 13:53 - -: bide test nasıl olucak
  14 04 2016, 13:53 - -: ??
  14 04 2016, 14:06 - Jin op dr turgay karakaya: Gözle

  YanıtlaSil
 6. Slm turay bey sizi arayan bendim peki ben size gelsem 2 3 ay sonra gine vajina daratma fiyatları ... olur dimi
  23 05 2016, 12:19 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  23 05 2016, 12:23 - V: Saol tskler peki bi kaç şey sorabilirmiyim rahatsız etmiceksem?
  23 05 2016, 12:25 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  23 05 2016, 12:26 - V: Bu işlem ne kadar sürüyor
  23 05 2016, 12:27 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 30 dak
  23 05 2016, 12:27 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: www.kizlikzaridikiminasilyapilir.com
  23 05 2016, 12:27 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tıklayın
  23 05 2016, 12:31 - V: Peki saol'n çok tsk hastanede yatimcam dimi ben bi kaç kişe sordum hastanede Yatman lazım dediler
  23 05 2016, 12:32 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 30 dak sonra yürür gidersiniz..
  23 05 2016, 12:33 - V: Saol korkularm var ondan soruyorm Özür dilerim ama
  23 05 2016, 12:42 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: R e
  23 05 2016, 12:43 - V: Anlamadım doktor bey
  23 05 2016, 12:48 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Rica ederim
  23 05 2016, 12:49 - V: Saol'n yardim ettinz için ama ailemn ogerenmez dimi
  23 05 2016, 12:51 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır
  23 05 2016, 12:54 - V: Tamam
  23 05 2016, 12:55 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Liste bulunsun :
  23 05 2016, 12:56 - V: Bu ney ki
  23 05 2016, 14:58 - V: Bunu okudum inş olur
  23 05 2016, 15:09 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  23 05 2016, 15:14 - V: Tam dimi
  23 05 2016, 15:17 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Daraltmalı 3
  23 05 2016, 15:17 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Daraltmasız 2
  23 05 2016, 15:18 - V: Ya ben bulmaya caliscam yapmadan önce bakiomusunz
  23 05 2016, 15:19 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Aynı seansta evet
  23 05 2016, 15:19 - V: Ona göre karar verim
  23 05 2016, 15:33 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok
  23 05 2016, 15:35 - V: Tammm
  24 05 2016, 13:00 - V: Slm doktor bey bişi sorabilirmiyim
  24 05 2016, 13:00 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  24 05 2016, 13:01 - V: Daratma nasıl oluyor
  24 05 2016, 13:01 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: www.vajinadaraltmafiyatlari.com
  24 05 2016, 13:01 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Burda anlattım
  24 05 2016, 13:02 - V: Saol

  YanıtlaSil
 7. ben bir doğum yaptım vajinal daraltmak istiyorum bide kızlık dikilir mi
  29 06 2016, 09:57 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  29 06 2016, 09:57 - Jin op dr turgay karakaya: Listede var :
  29 06 2016, 09:57 - Jin op dr turgay karakaya: https://kurtaj-nasil-yapilir.com/kurtaj-kizlik-zari-dikimi-vajina-daraltma-genel-fiyat-listesi/
  29 06 2016, 09:57 - V: Peki fiyat nedir
  29 06 2016, 09:58 - Jin op dr turgay karakaya: Listede var
  29 06 2016, 10:23 - V: Ben yaptırmak istiyorum
  29 06 2016, 10:23 - V: Yeriniz tam olarak nerde
  29 06 2016, 10:24 - V: Vajinal daraltmak istiyorum bide kızlık diktirmek
  29 06 2016, 10:59 - Jin op dr turgay karakaya: Bakırköydeyiz
  29 06 2016, 10:59 - Jin op dr turgay karakaya: Gün ?
  29 06 2016, 11:01 - V: Bayramdan sonra gelmeyi düşünüyorum
  29 06 2016, 11:03 - V: 16 Temmuz öğlenden sonra olurmu
  29 06 2016, 11:06 - Jin op dr turgay karakaya: Olur
  29 06 2016, 11:06 - Jin op dr turgay karakaya: Ctesi 14.30 16 temmuz?
  29 06 2016, 11:06 - Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  29 06 2016, 11:07 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  29 06 2016, 11:07 - Jin op dr turgay karakaya: Adres listede var
  29 06 2016, 11:07 - V: Evet gördüm çok teşekkür ederim
  29 06 2016, 11:09 - Jin op dr turgay karakaya: R e

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsellik

Vajina daraltma kadınlar kulübü

Vajina daraltma ameliyatı video izle