Vajina Daraltma Fiyatları 2019

İstanbul'da 2019 yılında vajina daraltma ameliyatı fiyatları yaklaşık olarak .... tl seviyelerinden başlar ve yapılacak işlemin ayrıntılarına göre .... tl ye kadar yükselebilir. İstanbul'da vajina daraltma yapan birçok jinekolog gebellikle bu fiyatlar üzerindne ameliyat yaparlar.
Vajina darlaltma işlemi genellikle genişlemiş olan vajinayı eski formuna sokmak için yapılır . Son yıllarda kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma operasyonları aynı seansta yapılmaya başladı ve bu vakalar doğum sonrası vajina genişlemesi sebebyle vajina darlatma yaptıranlarıda geçmeyi başladı. Burda mantık olarak evlilik öncesi cinsel ilişkiye girmiş olan bayanlar kızlık zarı diktirerek yaşayacakları cinsel deneyimde kızlık zarı kanaması elde edebiliyorlar , ama vajinada önceki cinsel ililkilerden sonra genişleme ortaya çıktı ise kızlık zarı dikimi ve vajina daratmayı aynı seansta yaptırdıklarında ise hem kızlık zarı kanaması hemde bakire bir bayanın hiç cinsel ilişkiye girmemiş vajina deneyimini elde edep yeni eşlerine sunabiliyorlar.

Vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır ?

Vajina daraltma ameliyatı cerrahi ve lazer tekniği olmak üzere 2 farklı metodla yapılır , lazer tekniğinde vajina dokusunun ısıtılması ve kısmen yakılması ile bir büzüşme elde edlilir , fakat 1-2 sene içinde vajina tekrar genişler ve tekrar yakılması gerekir. Vajina daraltma ameliyatı için en iyi metod cerrahi tekniktir , bollaşan kısmın kalıcı olarak alınması işlemide kalıcı hale getirir ve artık genişleme olmaz.

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı

Evlilik öncesi gerek cinsel ilişkiye girerek gerekse kazara kızlık zarı bozulan bayanlarda evlilik hazırlığı için eski defterleri kapatıp beyaz bir sayfa açmak ve filmi en başa geri sarmak için kızlık zarı diktirmek en mantıklı çözümdür , bakireliğin bozulmasının yanında yoğun bir cinsel ilişk dönemi yaşayan hanımlarda vajna genişlemeside varsa sadece kızlık zarı diktirmek değil vajina daraltma ameliyatınıda aynı seansa eklemek çok daha doğal bir cinsel deneyim sağlayabilir . Sadece ilk gecede kızlık zarı kanaması elde etmek değil , takibeden cinsel deneyimlerinde mükemmel olması,  havvanın uzattığı elmayı defalarda aynı tazelikte ısırmak ademoğlunu daha mutlu edecektir.
.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kalıcı vajina daraltma

Vajina daraltma ameliyatı sonrası cinsellik

Vajina daraltma ameliyatı video izle

Yasal Uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.